Kampanya'mızın Süresi Dolmuştur !

11 Eylül 2013 tarihinde, İç İşleri Bakanlığı'ndan aldığımız tüm Türkiye genelinde yürüttüğümüz ''Bağış Kampanyası'' iznimizin 1 yıl olan süresi dolmuştur. 

Bu izin kapsamında çeşitli merkezlere konumlandırdığımız bağış kutularımız kaldırılmış, VODAFONE,TURKCELL ve AVEA ile yaptığımız SMS ile bağış toplama faaliyetimiz sona erdirilmiştir. 

Kampanyamız için Yapı ve Kredi Bankası Tunalı Şubesinde açtırdığımız hesap da KAPATILMIŞ olup, BAĞIŞLARINIZIN ESKİDEN OLDUĞU GİBİ DERNEĞİMİZİN DAİMİ HESABI OLAN  VE ANA SAYFADAKİ BANNERDA YAZILI, TEB BAKANLIKLAR/ANKARA ŞUBESİ'NDEKİ HESABA GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDERİZ. 

Kampanya süresince yaptığımız kermes,stand açma,bağış kutuları ve sms hatları gibi organizasyon ve etkinliklerden sağladığımız gelirlerimizle çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu cihaz ve ekipman alımlarını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Kampanya süresince dernek yetkilisi, temsilcisi ve gönüllüsü olarak katkıda bulunan, etkinliklerimize yardım eden,bağışlarıyla çocuklarımızı hayata bağlayan tüm yardım severlere en içten teşekkürlerimizi sunarız.